Столяр

Професія столяра — одна з найдавніших. Вимовивши це слово, уява мимоволі починає малювати майстерню, а в повітрі відчувається запах лісу. І неможливо уявити, що через декілька годин ці звичайнісінькі дошки перетворяться на вишуканий столик з кокетливими ніжками чи на чудернацькі двері, які зачаровуватимуть усіх своєю красою. Столяр — це покликання, нескінченна творчість і праця. Прекрасно усвідомлювати, що професія столяра необхідна усім людям, що плоди його праці довго милуватимуть око.

Без столяра неможливо уявити наше сьогоднішнє з вами життя. Адже кожен з нас хоче бачити і вдома, і на роботі вишукані меблі, які будуть не лише гарними, а й якісними. Усі роботи в будівництві пов'язані з застосуванням дерева. Результат роботи столяра — різноманітні столярні вироби. До них відносяться, наприклад, віконні плетіння, ліжка, сходові огородження, стільці, крісла, щитові двері, столярні ящики, шафи, письмові столи.

Заслуговує великої уваги матеріал, з яким працює столяр. Деревина — водночас живий і неживий предмет, котрому треба дати нове життя, перетворивши його на багато років у найрізноманітніші предмети, потрібні людині. Найскладніше в столярній справі — проникнути в характер матеріалу, пізнати його і зуміти правильно використовувати.

Тоді стає зрозумілою всім його незвичайна краса, тепло і строгість, добірність і твердість, легкість і надійність.

Маючи справу з деревом, столяр повинен бути добре інформований про його властивості і якості та знати не тільки його позитивні сторони, але й недоліки.

Багатьма сторіччями вимірюється історичний вік, «стаж» таких традиційних будівельних професій, як столяр. Але й у наш час — епоху індустріалізації будівельного виробництва, науково-технічної революції в будівництві — їх престиж, авторитет серед інших професій на сучасному будівництві високий.

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» чекає на всіх, хто бажає отримати професійну освіту сучасного європейського рівня!

Першочергове завдання нашого закладу — допомогти своїм слухачам повірити в себе, в свої можливості.

Тут не просто навчають професії, а дають можливість змінити своє життя на краще. Цьому сприяють комфортні умови, в яких проживатимуть та навчатимуться слухачі.

Художньо-естетична, духовно-моральна обстановка, створена для Вас колективом нашого Центру, надихне Вас до творчого підходу у навчанні та праці.

Практична підготовка здійснюється у навчальних майстернях та лабораторіях з сучасним обладнанням під керівництвом досвідчених наставників. Для іногородніх слухачів Центр пропонує комфортні двомісні номери, що розташовані в окремій 8-поверховій будівлі.

Випускникам ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка. Ми впевнені, пройшовши курс професійно-технічного навчання в нашому Центрі, ви станете спеціалістами, які користуються найбільшим попитом не тільки в Одеському регіоні, айв усій Україні.