Стратегія розвитку

Напрями розвитку ЦПТО ДСЗ до 2022 року

Основними напрямами розвитку діяльності Одеського ЦПТО ДСЗ є:

  • забезпечення якісного професійного навчання безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби ринку праці, пріоритетних напрямів розвитку економіки;
  • впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виробничий процес;
  • формування сучасної матеріально-технічної бази;
  • забезпечення якісного кадрового складу педагогічних працівників.

Професійне навчання безробітних на базі Одеського ЦПТО здійснюється за наступним галузевим спрямуванням:

  • Переробна промисловість (у т.ч. електротехнічне та зварювальне виробництво, металообробка): фрезерувальник, токар, електрогазозварник, оператор верстатів з ПК.
  • Тимчасове розміщування й організація харчування (у т.ч. туризм, готельно-ресторанний сервіс): адміністратор, покоївка, кухар, бармен, офіціант, кондитер.
  • Надання інших видів послуг (у т.ч. сфера послуг): перукар (перукар-модельєр), манікюрнк, педикюрник, візажист, швачка, касир (в банку), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.
  • Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (у т.ч. житлово-комунальне господарство): слюсар-ремонтник, слюсар-сантехнік, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, оператор котельні.
  • Будівництво: штукатур, лицювальник-плиточник, робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, столяр.
  • Оптова та роздрібна торгівля: контролер-касир, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів.

Впродовж 2019-2022 років планується створити матеріально-технічну базу для професійного навчання безробітних за затребуваними на ринку праці професіями агропромислового спрямування та транспорту, зокрема: «тракторист», «налагоджувальник сільськогосподарських машин та тракторів», «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «водій автотранспортних засобів».

З огляду на викладене, напрями професійного навчання безробітних за галузевим спрямуванням в Одеському ЦПТО до 2022 року будуть доповнені наступними:

Стратегія розвитку запроваджується за умови врахування реальних можливостей ресурсного забезпечення Одеського ЦПТО ДСЗ, розробки навчально-методичних комплектів, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виробничий процес, врахування результатів експериментальної діяльності, змісту і технологій професійного навчання, спрямовану на забезпечення доступності безробітних до якісного професійного навчання, скорочення термінів професійного навчання та прискорення їх зайнятості.

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні