Новини

Анонс подій

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем державного прапора та Днем Незалежності України!

Наша держава зараз переживає нелегкий час і саме 31-ша річниця незалежності нашої країни стане нагадуванням усьому світу і нам, як дорого коштує людська свобода!

Педагогічна нарада

28 липня відбулась педагогічна нарада колективу ДНЗ «ОДЕСЬКИЙ ЦПТО ДСЗ»

Першим доповідачем був директор Роман Саржинський, який підвів підсумок роботи за І півріччя 2022 року та відзначив, що основним завдання центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є підготовка необхідних спеціалістів з числа дорослого населення.

З днем Української Державності

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Української Державності!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення – України!

Новини

Кваліфікаційні центри – шлях до підтвердження професійної кваліфікації.

(Про виконання листа Державного центру зайнятості від 16.12.2021 №3551/41-21) Прискорення стійкого економічного зростання є однією з важливіших складових відновлення України. Його досягнення неможливе без достатньої кількості кваліфікованих спеціалістів в усіх галузях економіки.

Перевірочні роботи

27 червня слухачі групи №05-22 за професією "Перукар (перукар-модельєр)" виконували перевірочні роботи перед виходом на виробничу практику.

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Навчання заради життя

Завершилось чергове навчання в Одеському ЦПТО за програмою «Оператор безпілотного літального апарату (дрона)». На цей раз навчали працівників ДСНС.

PRO Роботу & Партнерство

23 червня ДНЗ "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ" приймав участь у заході «PRO Роботу & Партнерство», який є частиною комплексного проекту «Pro розвиток», створеного за підтримки Координаційного гуманітарного штабу Одеської області за участю представників влади області та міста, представників місій, акредитованих в Одесі, за сприянням Одеського міського центру зайнятості

Графік набору навчальних груп у липні

Представляємо вашій увазі орієнтовний графік набору навчальних груп у липні 2022 року‼

Мега день дітей 01.06.2022 року

З нагоди дня захисту дітей ДНЗ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ» взяв участь у благодійному заході «Мега день дітей» за запрошенням благодійного фонду «Добрий Самарянин», який відбувся у сквері Г. Гамова 31 травня 2022р.

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні