Інформація для роботодавців

Інформація для роботодавців

ДНЗ "Одеський центр ПТО ДСЗ" для всіх підприємств державної та приватної форми власності надає платні послуги з професійно-технічного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для цього за встановленою формою між підприємством та навчальним закладом підписується угода про співпрацю та договір на професійне навчання робітників.

Організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації з урахуванням поточної та перспективної потреби роботодавців

Відповідно до статті 34 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавець має право укладати з працівниками або іншими особами, які не перебувають з ним у трудових відносинах, за їх згодою договори про направлення їх до закладів освіти для професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Закон України «Про зайнятість населення»

Стажування та підвищення кваліфікації безробітних на курсах цільового призначення та організація професійного навчання безробітних на договірних засадах

Стажування безробітних здійснюється на замовлення роботодавців за індивідуальною програмою, що затверджується роботодавцем і погоджується центром зайнятості.

Професійне навчання безробітних організовується на договірних засадах з безробітними, роботодавцями, навчальними закладами.

Наказ МСПУ та МОН від 31.05.2013 № 318/655Про затвердження Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні