Професії

Електрогазозварник судновий

Електрогазозварник судновий

Тривалість

406 годин

ТВИВАЛІСТЬ

11 тижнів

періодичність

5 днів

ДАТА ПОЧАТКУ

15.05.2023р.

Виконує на судні електродугове зварювання вузлів та деталей суднових корпусних конструкцій, суднових трубопроводів 3 класу, суднових механізмів і обладнання у всіх просторових положеннях зварного шва, газове зварювання та різання металів згідно з компетентністю, що підтверджується сертифікатом. Здійснює наплавлення дефектів відповідальних деталей машин, механізмів та конструкцій. Стежить за справним технічним станом зварювального устаткування.

Повинен знати: правила, способи й методи виконання зварювальних та газорізальних робіт в обсязі завдань та обов’язків, за якими підтверджується компетентність; принцип роботи, правила експлуатації та обслуговування зварювального, газорізального й механічного устаткування, які експлуатує; основні властивості сталей, сплавів, електродів, що застосовуються; основи слюсарної справи; основи будови судна; призначення й розташування суднових відсіків, приміщень; терміни означення команд, які застосовуються на судні; правила користування відповідним внутрішнім зв’язком та системами аварійно-попереджувальної сигналізації; розташування на судні аварійно-рятувального, протипожежного обладнання, майна, інвентарю та його використання за призначенням; дії під час аварій, пожеж і сигналів тривоги; основні дії щодо запобігання забрудненню моря; англійську мову (морську специфіку) в обсязі, необхідному для розуміння команд і термінів.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації, підтвердження компетентності згідно з вимогами до професії електрогазозварника суднового. Стаж роботи за професією електрогазозварника 3 розряду на судноремонтному виробництві не менше 1 року.

викладачі курсу

Вас будуть навчати практикуючі фахівці, які мають колосальний досвід роботи.

Орловський Іван Сергійович

Орловський

Іван Сергійович

Рогачова Наталія Володимирівна

Рогачова

Наталія Володимирівна

Макарцова Катерина Олександрівна

Макарцова

Катерина Олександрівна

Люлька Микола Матвійович

Люлька

Микола Матвійович

Жовмір Павло Олегович

Жовмір

Павло Олегович

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні