Професії

 Манікюрник

Манікюрник

Тривалість

506 годин

ТВИВАЛІСТЬ

14 тижнів

періодичність

5 днів

ДАТА ПОЧАТКУ

16.02.2023р.

Манікюр - надтонка матерія, яка постійно зростає, вдосконалюється і розвивається. Так, починаючи з доісторичних часів, закінчуючи сучасністю, манікюрна індустрія глобалізувалася та розширилася практично на всі континенти, що, логічно, спричинило виникненню потреби в професійних кадрах.

У XXI столітті доглянуті руки - візитна картка, пропуск і показник любові до себе. Це деталь, що збирає воєдино ідеальну картинку зовнішності. Це індикатор, голосно заявляючий про Ваш смак. Манікюр - це умілий баланс між трендами і класикою, зручністю і ефектністю, простотою і елегантністю.

Затребуваність майстрів нігтьового сервісу в сучасному суспільстві дуже висока. Попит на послуги манікюру зростає. І якщо раніше ними користувалися переважно жінки, то останнім часом він значно виріс і серед чоловіків. На манікюр до хорошого майстра записуються за тиждень, а то й місяць, без роботи він ніколи не залишиться.

Стати майстром манікюру можна без вищої освіти, досить швидко, достатньо звернутися до державного навчального закладу “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”, згідно встановлених правил.

Одеський ЦПТО - один з кращих навчальних комплексів для професійної підготовки дорослого населення, оснащених найсучаснішим обладнанням та устаткуванням.

В ЦПТО надається можливість всім бажаючим, освоїти омріяну професію на безоплатній основі, отримати базові знання з манікюрної справи та стартувати в сфері нігьового сервісу. Адже, індустрія краси - сама об'ємна і перспективна сфера бізнесу.

Готовність до постійного навчання і вдосконалення набутих навичок — характерно для Наших випускників з професії “Манікюрник”.

Самореалізація - найважливіша частина життя будь-якої людини. Лише знайшовши справу до душі і постійно працюючи в напрямку досягнення цілей, можна відчувати себе щасливим. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому і не пасуйте перед лицем труднощів, адже кожна мрія - це лише сукупність маленьких кроків на шляху до заповітної мети. Нехай все вийде.

викладачі курсу

Вас будуть навчати практикуючі фахівці, які мають колосальний досвід роботи.

Назаренко Юлія Олексіївна

Назаренко

Юлія Олексіївна

Конюченко Олександра Сергіївна

Конюченко

Олександра Сергіївна

Люлька Ольга Миколаївна

Люлька

Ольга Миколаївна

Киба Юлія Олександрівна

Киба

Юлія Олександрівна

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні