Професії

 Продавець непродовольчих товарів

Продавець непродовольчих товарів

Тривалість

878 годин

ТВИВАЛІСТЬ

24 тижні

періодичність

5 днів

ДАТА ПОЧАТКУ

17.07.2023р.

Сфера обслуговування розвивається досить швидкими темпами і торгівля, як невід’ємна складова сфери обслуговування, не виняток.

Непродовольчі товари – це все що нас оточує, все, чим ми користуємось щодня. В будь якому магазині з широким асортиментом завжди є відділи з непродовольчими товарами. Тому фахівці, які орієнтуються в товарному просторі потрібні завжди.

Серед переваг навчання професії «Продавець непродовольчих товарів» на базі ДНЗ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ» є те, що ви отримаєте знання з різних груп непродовольчих товарів, таких як: текстильні, швейні, трикотажні, хутряні, овчинно-шубні товари, головні убори, взуття, парфумно-косметичні та галантерейні товари, електропобутові та посудо-господарчі товари, товари культурно-побутового призначення, хімія, мінеральні добрива та засоби захисту рослин, меблі та килимові вироби, товарів для фізичної культури, спорту та туризму, лісоматеріали та будівельні матеріали, а ще багато іншого і цікавого.

Також ви отримаєте знання з касової дисципліни та правил розрахунків з покупцями, вивчите платоспроможність державних грошових знаків та зможете орієнтуватись в різноманітті реєстраторів розрахункових операцій.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом, а також розкриють для вас цю професію зовсім з іншого боку та сферу застосування набутих знань. І ви здивуєтесь, адже це не лише роздрібні торгівельні мережі.

викладачі курсу

Вас будуть навчати практикуючі фахівці, які мають колосальний досвід роботи.

Златова Олена Сергіївна

Златова

Олена Сергіївна

Рогачова Наталія Володимирівна

Рогачова

Наталія Володимирівна

Люлька Ольга Миколаївна

Люлька

Ольга Миколаївна

Киба Юлія Олександрівна

Киба

Юлія Олександрівна

Бриткова Таміла Василівна

Бриткова

Таміла Василівна

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні