Професії

 Продавець продовольчих товарів

Продавець продовольчих товарів

Тривалість

758 годин

ТВИВАЛІСТЬ

21 тиждень

періодичність

5 днів

ДАТА ПОЧАТКУ

16.01.2023р.

Сфера обслуговування розвивається досить швидкими темпами і торгівля, як невід’ємна складова сфери обслуговування, не виняток.

Продавець – це людина, без якої не можливо уявити жоден процес продажу товарів. З розвитком та урбанізацією міст ця професія також розвивається, набуває нових рис та потребує вже іншого погляду та розуміння.

Продавець продовольчих товарів, це в першу чергу, людина різнобічна - до неї звертаються за порадою та інформацією або консультацією стосовно того чи іншого товару. Також необхідно бути відповідальною, цілеспрямованою, організованою людиною, аби продукти харчування реалізовувалися в певні терміни, дотримувались відповідні умови та строки зберігання, дотримувались санітарно-гігієнічні та етичні норми, своєчасно надавалась правдива інформація стосовно товарів, які є в наявності та про товари-замінники, дотримувались правила продажу певних груп товарів та правила обслуговування покупців і ще багато іншого. Майже кожного дня товаровиробники випускають нові товари, вдосконалюють якісні характеристики вже існуючих товарів і саме продавець продовольчих товарів повинен першим дізнаватись про це та інформувати покупців.

Необхідно мати достатньо знань з товарознавства аби відповідати займаній посади та гідно виконувати свої посадові обов’язки.

А також розрізняти види та форми торгівлі аби уміло поєднувати їх між собою, виносити обґрунтовані пропозиції керівництву щодо збільшення товарообігу, або покращення умов праці.

Досить часто від продавця вимагається знання касової дисципліни та правил розрахунків з покупцями. Для цього додатково необхідно ще мати знання з платоспроможності державних грошових знаків та орієнтуватись в різноманітті реєстраторів розрахункових операцій.

Всі ці знання та набагато більше можна отримати під час навчання за професією «Продавець продовольчих товарів» у ДНЗ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ». Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом, а також розкриють для вас цю професію зовсім з іншого боку та сферу застосування набутих знань. І ви здивуєтесь, адже це не лише роздрібні торгівельні мережі.

викладачі курсу

Вас будуть навчати практикуючі фахівці, які мають колосальний досвід роботи.

Златова Олена Сергіївна

Златова

Олена Сергіївна

Рогачова Наталія Володимирівна

Рогачова

Наталія Володимирівна

Люлька Ольга Миколаївна

Люлька

Ольга Миколаївна

Киба Юлія Олександрівна

Киба

Юлія Олександрівна

Бриткова Таміла Василівна

Бриткова

Таміла Василівна

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні