Професії

Слюсар-сантехнік

Слюсар-сантехнік

Тривалість

781 годину

ТВИВАЛІСТЬ

21 тиждень

періодичність

5 днів

ДАТА ПОЧАТКУ

31.05.2023р.

Слюсар-сантехнік – одна з найнеобхідніших професій у народному господарстві. Ця професія незмінно має попит на ринку праці. Слюсар-сантехнік потрібен скрізь – на підприємствах, в установах, організаціях, на будівельних майданчиках, у житлово-комунальних конторах.

Його праця приносить людям зручність і комфорт, створює сприятливі умови для продуктивної роботи і повноцінного відпочинку.

Слюсар-сантехнік підтримує сприятливий клімат у житлових і виробничих приміщеннях, стежить за справністю водопроводу та каналізації. В новобудовах він виконує монтажні роботи щодо налаштування системи опалення, водопостачання та каналізації. Працюючи в житлово-експлутаційній конторі, слюсар-сантехнік займається ремонтом вищезазначених систем і стежить за їх правильною експлуатацією.

Основна діяльність слюсаря-сантехніка – прокладка, установка та обслуговування зовнішніх і внутрішніх систем комунікацій тепло-, газо- та водопостачання, кондиціювання в житлових будинках, промислових і громадських будівлях.

Професія слюсаря-сантехніка пов’язана із значними фізичними навантаженнями, вона вимагає уваги, спостережливості, кмітливості й точності в діях. Добре, якщо працівник має наочно-дієве та технічне мислення, просторову уяву хорошу координацію рухів і моторність у роботі. У своїй роботі слюсар-сантехнік використовує: ручні засоби праці – слюсарні інструменти (молоток, викрутку, напилок, ключі гайкові тощо), електромеханічні засоби (електродрилі, пневматичні інструменти тощо), різні вимірювальні прилади та пристрої.

Якщо ви бажаєте отримати професію слюсаря-сантехніка і стати висококваліфікованим спеціалістом, - завітайте на навчання до Одеського центру державної служби зайнятості!

Навчання здійснюється як за направленням державної служби зайнятості, так і за прямими договорами з роботодавцями та фізичними особами.

По закінченні навчання слухачам присвоюється кваліфікаційний рівень та видається свідоцтво державного зразка.

Для безробітних навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соцыального страхування України на випадок безробіття.

Після завершення навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти державна служба зайнятості допоможе у працевлаштуванні за набутою професією.

викладачі курсу

Вас будуть навчати практикуючі фахівці, які мають колосальний досвід роботи.

Іванько Геннадій Леонідович

Іванько

Геннадій Леонідович

Большедворов Олександр Валентинович

Большедворов

Олександр Валентинович

Кулаксиз Марина Ігорівна

Кулаксиз

Марина Ігорівна

Жовмір Павло Олегович

Жовмір

Павло Олегович

Галкін Вадим Олегович

Галкін

Вадим Олегович

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні