Керівництво та колектив ОЦПТО

Бритвина Ірина Олександрівна

Бритвина Ірина Олександрівна

Викладач спеціальних дисциплін з професії "Оператор котельні"

Викладач ІІ категорії

Освіта вища. Одеська державна академія будівництва та архітектури. 2001 р. Спеціалність "Теплогазопостачання та вентиляція", Кваліфікація магістр за спеціальністю теплогазопостачання та вентиляція.

У 2019 р. пройшла очне навчання за програмою педагогічної майстерності: «Основи технологічної культури педагога», «Педагогічна взаємодія в освітньому процесі» в НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

У 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації за програмою «Педагогічні працівники ПТНЗ» в науково-методичному центрі ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області. Свідоцтво №ПК 22771726/002465-19 від 12.12.2019 року.

За час роботи в навчальному закладі Бритвина І.О. досягла високого професіоналізму в роботі, зарекомендувала себе, як досвідчений та відповідальний викладач. Володіє сучасними формами, методами професійного навчання та використовує їх в роботі. Компетентно вирішує завдання комплексного забезпечення навчально-виробничого процесу. Випускники відзначаються технічною грамотністю, технологічною культурою та сумлінним становленням до праці. В роботі використовує інноваційні технології і методи навчання. Добре володіє ораторським мистецтвом. Широко застосовує у своїй професійній діяльності глибокі знання нормативної бази з професійно-практичної підготовки безробітних. Бритвина І.О. завідує навчальним кабінетом «Кабінет спецтехнологій котельного устаткування».

В ДНЗ ОЦПТО ДСЗ працює з 2015 року

Викладає

Теплотехніка

Матеріалознавство

Техніка пошуку роботи

Спецтехнологія

Охорона праці

Забезпечення вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних паливах

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні