Керівництво та колектив ОЦПТО

Ковальчук Ганна Олександрівна

Ковальчук Ганна Олександрівна

Майстер виробничого навчання з професії "Швачка"

Викладач спеціаліст

Київський національний університет технологій та дизайну, здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність « Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості»;

Професійно-технічне училище №12 (м. Луцьк, Волинська область) здобула кваліфікацію закрійника V розряду, у 2017 р. підвищено робітничий розряд з професії «Закрійник» - VI розряд

Професійно-технічне училище № 5 (м. Одеса) присвоєно кваліфікацію кравець по виготовленню жіночого одягу п’ятого розряду

У 2012 р. посіла перше місце у другому етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи ПТО з професії «Кравець», представляла Одеську область у фіналі та увійшла у десятку кращих майстрів України.

Підвищила кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України за програмою майстрів виробничого навчання ПТНЗ.

У 2015 р. проходила стажування на підприємстві ТОВ «Торгова компанія Грегорі Арбер»».

У 2017 р. проходила стажування в ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» Навчально-практичному центрі сучасних швейних технологій та дизайну за професіями швейного виробництва «Швачка, кравець, закрійник» та опанувала компетентності «Побудова, моделювання жіночої спідниці в програмі «Дизайн» САПР JULIVI; Градація, виготовлення допоміжних, уніфікованих лекал в програмі «Конструктор» САПР JULIVI, виведення лекал через плотер та «Сучасне швейне розкрійне та прасувальне обладнання».

У 2017 р. проходила стажування на ТОВ «Хмельницьклегпром Плюс». Професійна діяльність відзначалась Почесною грамотою Департаменту освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації (2015 р.), Почесними грамотами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області (2015р. та 2016 р.).

В ДНЗ ОЦПТО ДСЗ працює з 2020 року

Викладає

Матеріалознавство

Обладнання швейного виробництва

Основи спеціального малювання та конструювання швейних виробів

Технологія виготовлення швейних виробів

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні