Новини

Анонс подій

Графік формування навчальних груп у листопаді 2021 р.

Звертаємо Вашу увагу на орієнтовний графік формування навчальних груп у листопаді 2021р.

з Днем професійно-технічної освіти

Щиро вітаю Вас з нашим професійним святом: Днем працівників освіти та Днем професійно-технічної освіти.

Графік формування навчальних груп у жовтні 2021 р.

Звертаємо Вашу увагу на уточнений графік формування навчальних груп у жовтні 2021р.

Новини

Українсько-німецький проєкт «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб»

продовжує реалізовуватись в Одеському ЦПТО, метою якого є покращення можливостей для працевлаштування ВПО та інших людей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України, з особливою увагою на жінок, а також посилення інституційної спроможності служби зайнятості.

Україно-німецький проєкт «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» EU4Skills

В рамках україно-німецького проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» EU4Skills, метою якого є покращення можливостей для працевлаштування ВПО та інших людей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України, з особливою увагою на жінок, а також посилення інституційної спроможності служби зайнятості, надається можливість підтвердити результати неформального професійного навчання за професією «Кухар» ІІІ розряду 24-м учасникам проєкту із трьох регіонів: Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей.

Нові напрями КЦП

На замовлення Волинського обласного центру зайнятості майстрами виробничого навчання за професією «Кухар» Деміним Григорієм та Удовенко Інною було розроблено програму та курсу цільового призначення "Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти".

Одеський ЦПТО встановлює новий рекорд України!

З 30 серпня по 1 вересня за висновками засідання комісії з підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією "Кухар" одразу 9 кандидатів, підтвердили свою кваліфікацію - Кухар 3 розряду.

Монтажник віконних та дверних конструкцій

Вперше 30 серпня 2021 року завершено навчання короткотермінових курсів за напрямком «Монтажник віконних та дверних конструкцій» в ДНЗ «Одеський центром ПТО ДСЗ», за результатами якого 18 слухачів - безробітних, направлених для оволодіння компетенціями за зазначеним напрямком, отримали Посвідчення, яке підтверджує успішне закінчення навчання.

Графік формування навчальних груп у вересні 2021р.

Звертаємо Вашу увагу на уточнений графік формування навчальних груп у вересні 2021р.

З Днем Незалежності!

Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні