Професії

Кондитер

Кондитер

Тривалість

971 годину

ТВИВАЛІСТЬ

26 тижнів

періодичність

5 днів

ДАТА ПОЧАТКУ

18.04.2023р.

Затребуваність професії кондитера сьогодні досить висока і стабільна.

Цей рід діяльності припускає виготовлення борошняних і цукристих кондитерських виробів. Вафлі, печиво, торти, кекси, шоколад, желе, морозиво, варення – це далеко не повний список усіма улюблених солодощів, якими може порадувати кондитер. Людина цієї професії готує по рецептах різні види тіста, начинки, крему. Також в його обов'язок входить і приготування напівфабрикатів, з яких потім випікаються різні вироби.

Особливість професії кондитера полягає в тому, що багато специфічної роботи йому доводиться робити вручну. Наприклад, прикрашати і розписувати торти кремом.

Людина, що вирішила присвятити себе професії кондитера, повинна мати певні якості. Щоб досягти успіху в цьому виді діяльності, потрібно мати добре розвинений нюх, тонкі смакові відчуття. Слід мати хорошу пам'ять, щоб не забути безліч інгредієнтів. Творча і просторова уява також потрібна для якісного виконання роботи. Спритність рук і здатність швидко перемикатися з однієї роботи на іншу – важливі якості для кондитера, які допоможуть йому в найкоротші терміни справлятися з будь-якими замовленнями. Слід пам'ятати і про те, що вибравши цю професію, доведеться переносити значну фізичну напругу.

Щоб стати професіоналом високого рівня, обов'язково потрібно мати художній смак, творче начало і бути винахідливим. Оскільки професія кондитера припускає роботу в колективі, то потрібно бути терплячим, витриманим, привітним, доброзичливим і комунікабельним.

викладачі курсу

Вас будуть навчати практикуючі фахівці, які мають колосальний досвід роботи.

Шулянська Валентина Вікторівна

Шулянська

Валентина Вікторівна

Романовська Юлія Володимирівна

Романовська

Юлія Володимирівна

Рогачова Наталія Володимирівна

Рогачова

Наталія Володимирівна

Макарцова Катерина Олександрівна

Макарцова

Катерина Олександрівна

Бриткова Таміла Василівна

Бриткова

Таміла Василівна

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні